پشتیبانی سوالات قبل از خرید

سوالات متداول هاست و دامنه
برای سوالات شما راهکاری داریم

قبل از اقدام به خرید سرویس از رایکت میتوانید سوالات متداول زیر را مشاهده نمایید در صورت موجود نبودن سوال مورد نظر از طریق ارسال تیکت اقدام نمایید

رایکت سرویس های هاست کم حجم، اقتصادی و پربازدید به کاربران ارائه می شود
رایکت با ارائه پلن های متنوعی از هاست توانسته نیازهای افراد مختلف را پوشش دهد.شما میتوانید متناسب با فضای مورد نیازخود یکی از پلن های هاست را انتخاب کنیددر صورتی که بتازگی قصد راه اندازی سایت را دارید به حجم متوسطی یا کمی نیاز دارید که پیشنهاد ما هاست های کم حجم رایکت است.
در هاست های رایکت کنترل پنل قدرتمند سی پنل ( Cpanel ) ارائه
بله، در هر زمان از دوره خود امکان ارتقا پلن وجود دارد.
بله، از سرویس ها به صورت هفته‌ای 2 بار و دیتابیس روزانه بکاپ تهیه می شود
بله، در صورت نیاز به نصب و راه اندازی اسکریبت و ... می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید
بله، شما می توانید به صورت رایگان به تعداد نامحدودی ایمیلی باعنوان (.comنام دامنه شما@) بر روی هاست خود ایجاد کنید.اما توجه داشته باشید که حداکثر تعداد ایمیل های قابل ارسال بر روی هاست های اشتراکی ۲۰۰ عدد در روز می باشد.
تیم پشتیبانی رایکت محتویات شما را با ارسال یک لینک بکاپ از سایت قبلیتان منتقل خواهد کرد و در تمامی مراحل انتقال در کنار شما هستیم.در صورتی که با شیوه بکاپ گیری از سایتتان آشنایی ندارید با ما در تماس باشید تا شما را کامل راهنمایی کنیم برای پاسخگویی سریعتر میتوانید تیکت ارسال فرمایید.
نوع هاست به سیستم عامل شما مرتبط نیست این دو به هم ربط ندارد و هیچ مشکلی نداردهاست به همراه کنترل پنل ارائه میشود و کنترل پنل هاست های رایکت Cpanel میباشد.

تیم پشتیبانی رایکت

در راه‌اندازی و مدیریت یک کسب و کار آنلاین مهمترین بخش ارائه با کیفیت و همیشه در دسترس بودن خدمات به مشتریان می باشد، پشتیبانی تیم رایکت همواره در مسیر پیشرفت و توسعه کسب کار در کنار شما می باشد تا در طول مسیر شما راه در هرچه بهتر ارائه دادن محصولات و خدمات همراهی نماید.

4.8

میزان رضایت مشتریان